Karrier

Karrier

TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ munkatársakat keresünk (2 fő)

  • Dél-Kelet Magyarország illetve
  • Észak-Nyugat Magyarország területekre

Cégünk energia beszerzési tenderek szervezésével és lebonyolításával foglalkozik. Szolgáltatásainkat – nem háztartási célú – villamos energia és földgáz fogyasztók részére nyújtjuk.

Ügyfelünk lehet bármely egyéni vállalkozó, cégtulajdonos, kis-, közép- és nagyvállalati döntéshozó, költségvetési intézmény, önkormányzat és állami tulajdonú gazdálkodó, ahol jelentős a villamos energia és/vagy földgáz fogyasztás.

Feladatok:

  • új üzleti lehetőségek felkutatása az adott területen
  • jelentős helyi energia fogyasztó cégek és intézmények felkeresése
  • közreműködés az ajánlatadási és szerződés kötési folyamatban
  • saját ügyfélkör látogatása, rendszeres kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • ügyfél látogatási terv végrehajtása. Üzletkötői tevékenység adminisztrálása

Elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek (Excel, Word, internet)
  • kiváló kommunikációs készség, magabiztos megjelenés
  • ügyfélközpontúság, pozitív hozzáállás, értékesítői attitűd
  • számlaképesség (a próbaidő alatt)

Előny:

  • kiterjedt ipari, mezőgazdasági, közintézményi kapcsolatrendszer az adott területen
  • energia piaci ismeretek (áram/gáz kereskedő cégnél szerzett tapasztalat)
  • üzletkötői tapasztalat a kis és középvállalati, önkormányzati szférában
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • próbaidő alatt
    • kizárólag jutalék alapú jövedelem
  • próbaidő után
    • laptop+mobil előfizetés
    • saját tulajdonú gépjármű használat költségtérítése
    • versenyképes jövedelem (fix alapbér + kiemelkedő jutalék + cafetéria)
    • rugalmas munkaidő
    • rendszeres képzés

Várjuk jelentkezését, ha:

  • érdekli az energia ipar
  • rátermett, határozott, de empatikus személyiség
  • szeretne a teljesítményével arányos jövedelemhez jutni

A munkavégzés helye: alapvetően távmunka az adott területen, de alkalmanként Budaörs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, és a fenti feltételeknek megfelel, magyar nyelvű motivációs levelét, és szakmai fényképes önéletrajzát a terület és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségen várjuk: info@energiadiszkont.hu